PArty Bus

Vakarėlių KARALIUS

  • 10 Vietų (tamsus salonas) arba 12 Vietų (šviesus salonas)
  • 2018 metu modelis
  • Kuras, asmeninio vairuotojo paslaugos, draudimas bei licencijos įskaičiuotos į kainą

YPATINGAI TINKA VAKRĖLIAMS

Ko gero nėra geresnio automobilio vakarėliui. Ypatingai gera audio technika, šampano ir viskio taurių komplektas, šaldytuvas, televizorius su karaoke mikrofonu, dūmų bei lazerių aparatas ir striptizo strypas (pagal pageidavimą išmontuojamas) leidžia sukurti nepakartojamą šventę.

KOMFORTO KONTROLĖ

Aukštos automobilio lubos leidžia judėti automobilyje atsistojus pilnu ūgiu, o vientisos odinės sėdynės patogiai įsitaisyti. Erdvioje bagažinėje įrengta drabužių kabykla. Automobilis yra pakankamai didelis, kad sutalpintų 10 – 12 žmonių, tačiau nėra per didelis, todėl nesunkiai manevruoja net senamiesčio gatvelėmis.

Video turas

Kviečiame užsukti į mūsų autoparką ir apžiūrėti automobilius gyvai. Susitarti dėl susitikimo galite paskambinus telefonu +37060925003 arba galite užpildyti formą apačioje ir su Jumis susisieks vadybininkas.

Play Video

Kiti automobiliai

Kviečiame užsukti į mūsų autoparką ir apžiūrėti mūsų automobilius gyvai. Susitarti dėl susitikimo galite paskambinus telefonu +37061859146 arba galite užpildyti formą apačioje ir su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.

Susipažinkime ! Parašykite mums ir su Jumis susisieks mūsų darbuotojas.

© 2018 Viltransas.

Puslapį sukūrė  Adjust.lt